Homepage Kontakty Asociace Burza AA zvířat Databáze AA býků

Asociace Angus
Úvodní stránka
Naše poslání
Zápisy ze schůzí
Fotogalerie
Emailový zpravodaj
Kontakty asociace
Členové asociace
Burza AA zvířat
Databáze AA býků
Kontakty v EU
Archiv: AngusForum 05

ČSCHMS
Úvodní stránka
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Databáze býků
webKUMP


Členové Asociace Aberdeen Angus

Hlavní město Praha
člen / zástupce telefon email podrobnosti
Starý Karel 388319991 karelstary@atlas.cz
Jaroslav Zítek 739513625 zitek@trollbi.cz
NÁŠ DVŮR s.r.o. 233321611 egida@egida.cz
Středočeský kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
Agro Pertoltice s.r.o. 602104476 nacovsky@agropertoltice.cz
Velkostatek Tetín s.r.o. 725688209 cermak@velkostatektetin.cz
Fišer Vladimír 313550460
LOUDY s.r.o. 605245681 info@dvur-seletice.cz
IMOBA, a.s. Provozovna Far... 724983721 agro@capihnizdo.cz
Habětín Jan 604307596 frizak@seznam.cz
Ekofarma Kozojedy s.r.o. 775171122 ekofarma.kozojedy@gmail.com
Dráb Lukáš 728862579 lukas.drab@autodrab.cz
Kysela Stanislav 725714020 s.kysela@seznam.cz
Jermář Josef 725702890 pepajermar.bor@volny.cz
Adam Jaroslav, Ing. 602277892 jaroslavadaming@seznam.cz
Dangus s.r.o. 725422168 wlobkowicz@drahenice.cz
Jihočeský kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
Angus farma Mýto 380737146 angusmyto@seznam.cz
Zemědělské družstvo Brloh s... 380745186 zdbrloh@raz-dva.cz
Egert Jiří, Ing. 384792470 esylva@centrum.cz
Hojek Adolf, Ing. 602859023 adolfhojek@email.cz
Kofroň Jan, Ing. 388421178 honzik.kofron@seznam.cz
Lepša Vladimír 386321427 lukas.lepsa@seznam.cz
Ottenschläger Gerhard 380322202
ZOD Podhradí-Choustník 381592133 zod_choustnik@cbox.cz
Šebelka Milan 387998839 farma@ubytovani-angus.cz
Vítů Jaroslav 777742826 j.vitu@atlas.cz
Miroslav Novák 606 390 195 angus.novak@seznam.cz
Přibyl Jiří
Panec Pavel michal.panec@tiscali.cz
Nedorost Vladimír 602123224 jiri-nedorost@seznam.cz
Borovka Daniel 777763663 daniel.borovka@seznam.cz
IKL FARMING s.r.o. 382581265 ikl.farming@seznam.cz; fuka.ludek@volny.cz
Opekar Jan lenka.opekarova@seznam.cz
Petrů Martina candia@seznam.cz
FARMA KOZÁK s.r.o. 382522568 kozak.froll@volny.cz
Rožďálová Jiřina 731737733 rozdalova@seznam.cz
Tomek Rostislav 724144930 r.tomek@centrum.cz
Zemědělské družstvo Slavče 777 742 826 zdslavce@seznam.cz
Roithová Adriana a.roithova@gmail.com
Václavík Jiří 380737022 vaclaviksklare@seznam.cz
Benešová Martina, Ing. 724291547 farmaradlice@farmaradlice.cz
Egert Jiří, ml. 725053376 egert.jirka@seznam.cz
Vráblík Miroslav, Ing. 386322357 vrablik@cschms.cz
Kubata Zdeněk 602150238 zdenek.kubata@seznam.cz
Farma Janovka s.r.o. 724303377 pavel@haluza.net
ENVIMEA s.r.o. 603523758 zzaj@volny.cz
Týma Oldřich, Ing. 727828694 oldat@seznam.cz
Bočánek František 606771426 lenka.nar@seznam.cz
Kocábková Martina, Ing. 728855219 martinakocabkova@seznam.cz
Mikulenka Jaroslav 775261379 amicosro@volny.cz
Richter Vojtech, MVDr. 605473668 dr.richter@seznam.cz
Farma Terezský Dvůr, s.r.o. 728303030 frank.jakub@seznam.cz
Kluzák Miroslav 777131709 m.kluzak@kluzak.cz
Šusta Michal 723076785 angusmyto@seznam.cz
Kalliste Fritzenwallner s.r.o. 702041158 info@zirbenhof.at
Kotalíková Dana 724322852 info@farmapisek.cz
Dvořák Josef 607952185 dvorakm3@seznam.cz
Šebelka Štěpán, Ing. 605522584 sebelka.s@seznam.cz
Zajíček Zdeněk, Ing. 603523758 zzaj@volny.cz
Vaněk Josef 731467686 farmavanek@seznam.cz
Šedivá Zdeňka 777742823 zdslavce@seznam.cz
PINTAME s.r.o. 608638638 jura200@seznam.cz
Bestrejka Zdeněk 723182300
KNB CB s.r.o. 777742826 zdslavce@seznam.cz
FARMA EGERT, ING., s.r.o. 725053376 egert.jirka@seznam.cz
Borovková Petra 777763663 daniel.borovka@seznam.cz
Lepša Lukáš 603862000 lukas.lepsa@seznam.cz
EKOFARMING s.r.o. 777093363 fuka.ludek@volny.cz
Mášlová Dana 380727877 maslova.dana@email.cz
Plzeňský kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
Denk Jaroslav 603975511 jaroslavdenk@volny.cz
Druhá Poběžovická, a.s. 379410211 druha.pobezovice@seznam.cz
Nejdl Z. st. - Angus Farma ... 739519239 nejdl@angusnejdl.cz
Šumavský Angus spol.s r.o. 724100896 angus97@email.cz
Valenta Jiří, Ing. CSc. 777174478 agritradep@volny.cz
Nejdl Martin (Statek Zbyslav) 776660741 martin.nejdl@post.cz
MCH Angus s.r.o. jendajunek@seznam.cz
Bouček Miloslav 724262214 miloslav.boucek@seznam.cz
Coufal Josef 721008363 rapotin111@seznam.cz
Fikerle Daniel 606702613 d.fikerle@seznam.cz
BREZE a.s. 377916942 brezinovae@breze.cz
Seidl Jaroslav 775362476 hopikopi@seznam.cz
Sochor Radovan, Bc. 602182664 radek@svejk.cz
ZEBRE a.s. 607963681 firma@zebre.cz
Sochor Radovan, Ing. 602182664 radek@svejk.cz
Bečvář Štěpán 734571149 kaufnerova@farma3000.cz
Bouček Petr 720513232 petrboucan@seznam.cz
Coufal Petr 721008363 rapotin111@seznam.cz
Husník Pavel, Ing. 777326217 pavel.husnik@email.cz
Karlovarský kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
Moravia ZL Cheb s.r.o. 724366130 kopanina@post.cz
PG Hazlov a.s. 737284217 pg.hazlov@seznam.cz
Farma Libnov Skalický 602848791 skalickylibnov@seznam.cz
Tůmova Anna, Ing. 777072745 kuralova@tiscali.cz
Sýkora Pavel, Ing. - Farma ... 602289117 vysoka.sykora@guick.cz
Tůma Oldřich 777426688 O.Tuma@seznam.cz
Ústecký kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
Chládek Ivo, Ing. ivo.chladek@seznam.cz
FARMA MIRKOV spol. s.r.o. farmamirkov@seznam.cz
Procházka Jiří 777282606 barvar@centrum.cz
Zikmundová Eva 607992579 zikmundova.e@seznam.cz
Liberecký kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
Angusland s.r.o. 737284211 angusland@volny.cz
Hromas Jan, Ing. 702081800 j.hromas@email.cz
Picek Milan 487864930 kata@pavlindvur.com
Českolipská farma, s.r.o. angusland@volny.cz
Stebelský Michal, DiS. 737248877 cicek@email.cz
Plačková Věnceslava 004207316... coco.cz@seznam.cz
Pauzr Bohuslav 3156951 (... pauzr.duba@centrum.cz
Suk Jan, JUDr. (Statek Jitr... 724702450 statek@jitrava.cz
Farma Lípa s.r.o. 606620417 farma.lipa@email.cz
Farma Pokratice, s.r.o. 606620417 farma.lipa@email.cz
Královéhradecký kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
Hanzlík Miloš, Ing. 603274826 hanzlik.milos@seznam.cz
Havlík Josef 777038883 havlik.josef@centrum.cz
Jiroušek Jaroslav 603895770 jar.jir@destnenet.cz
Pardubický kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
VETLABFARM s.r.o. m.matejicek@c-mail.cz
Dvořák Josef, Ing. 461746156 josef498@seznam.cz
Bovet, a.s. Sloupnice 777776610 petr.krontorad@bovet.cz
Hrubý Vítězslav 777280641 hruby@farmalozice.cz
Střední škola zemědělská a ... 465321098 hruska@szes-la.cz
Farma Koclířov s.r.o. 777221601 Kubista.martin@centrum.cz
Kraj Vysočina
člen / zástupce telefon email podrobnosti
SENECO s.r.o. 567212500 seneco@volny.cz
Šašek Vladimír,Ing. 567276183 vsasek@volny.cz
Tegro spol. s.r.o. 565396162 zootechnik@tegro.cz
Vaníček Josef 565492181 vanicekjosef@seznam.cz
Statek Mitrov, a.s. 733373971 mirek.scholle@mitrovsky.com
ADW FARM, a.s. 568446291 petr.kuba@adw.cz
Nechvátal Milan 608181212 nechvatal@topangus.cz
Kudrna Milan 773001789 milda.kudrna@seznam.cz
Totušek David (Farma Totušek) 732441067 David.Totusek@seznam.cz
Kameníková Michaela 776599853 kamenikvaclav@seznam.cz
Sokol Miroslav 774843541 j.kralertova@seznam.cz
Birovash Pavlo +42072439... pavelbirovash@seznam.cz
Chuchel Jan, Ing. 602105318 chuchel.honza@centrum.cz
Jihomoravský kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
Mendelova univerzita v Brně... 547231047 duol@seznam.cz
Valihrach František 739818837 Valihrach.F@seznam.cz
Chrenčík Petr 774920701 ChrencikP@seznam.cz
Hejl Vlastimil 732287368 hejldis@centrum.cz
Olomoucký kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
AGRO Česká Ves, s.r.o. 584428209 info@agrocv.cz
Reinold Manfred 584443077 reinold@reinold.cz
Waldhof & Yard s.r.o. 602719151 benysek@oin.cz
Nátr Daniel, Ing. 721575197 d.natr@seznam.cz
Zlínský kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
MAMIAN, s.r.o. 577983572 mamian@tiscali.cz
Morbicerová Irena 577901356 morbicerova@seznam.cz
POLMER s.r.o. 577453183 polmer@quick.cz
Šeliga Pavel, Ing. jarka.mikeskova@seznam.cz
Ševčík Miroslav, Ing. 577324068
Švéda Jan Ing. 603412190 mamian@tiscali.cz
LAGRE PLUS spol. s r.o. 577901280
Polfin eko valašská, s.r.o. 577350135 info@polfin-agro.cz
OLŠAVA-EKO s.r.o. 577138252 v.sanakova@volny.cz
Bílé Karpaty s.r.o. 605772495 stecher@spravasro.cz
Matyáš Robert 776014398 matyas.robert@seznam.cz
Farma Kudlov s.r.o. 603412190 farma.kudlov@seznam.cz
Ritter Josef 604446875 ritter.j@seznam.cz
ABM HRÁDEK s.r.o. 577341872 abm.hradek@seznam.cz
ZAKFARM s.r.o. 603271463 info@zakfarm.cz
EKOFARMA Dolní Lhota s.r.o. 606882331 jaroslavmasar@seznam.cz
Zemědělský podnik KVASICKO,... 573338524 zpkvasicko@zpkvasicko.cz
Žáková Šárka 732756366 sarka.zakova@gmail.com
Moravskoslezský kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
Hořák Jan 554230496 janhorak.janhorak@tiscali.cz
Kotajny Gustav 558732327 gustav.kotajny@komaov.cz
Kotajny Tomáš, Bc. kottom@centrum.cz
SPOLAGRA, spol. s r.o. 554731026 spolagratech@email.cz
AB AGRO, s.r.o. 554745005 agp.pasovska@seznam.cz
Veverka Antonín 604241000 angus.vysoka@email.cz
Informace obsažené na webu aberdeenangus.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu tuto podmínku přijímáte.
Obsah webu: © 1994, 2007 Asociace chovatelů plemene Angus. Aplikační a některé databázové vstupy: © 1991, 2007 Český svaz chovatelů masného skotu    Design & application: © 1999, 2007 Jan Čepelák, WebApplications.cz